Ankara Bilge Adam’da 2015’in İlk Semineri Mvc 6.0 ile AngularJs ve SignalR Kullanarak Photo Gallery Yazma

Selamlar;

17 Ocak 2015 tarihinde yılın ilk seminerini, Ankara Bilge Adam ofisinde AngularJs, SignalR ve Mvc 6.0 konuları üzerinde kapsamlı bir örnek ile verdim.  Ayrıca Engin Polat ve Muammer Benzeş’in Azure ve Windows 10 üzerine olan değerli deneyim ve bilgi paylaşımları, kaçırılmaması gereken bir fırsattı. Katılımdaki yoğunluktan ve beni son ana kadar sabırla dinleyen öğrencilere teşekkür eder,  kodlara olan büyük ilgiden ve paylaştıkları fikirlerden dolayı tebrik ederim. Sunumdan sonra öğrenci gurupları ile yapılan teknik sohbet de en az seminer kadar keyfli ve faydalıydı. Seminerde yazdığım photo gallery web uygulaması ektedir.

Bir sonraki makalede görüşmek üzere hoşçakalın.

Source Code: http://www.borakasmer.com/projects/SeminerUpload7.rar

 

Herkes Görsün:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

 1. Işık ESKİOĞLU dedi ki:

  Merhabalar Hocam,
  Vermiş olduğunuz bu sunuma katılmıştım.Size bir sorum olacak. Sunumunuzun en başında telefonunuzla programı entegre etmiştiniz ve bu sayede resimleri görmüştük. Telefonunuzu programa entegre edebildiğiniz program nedir? En kısa süre içerisinde geri dönüş yaparsanız sevinirim.
  İyi çalışmalar.

  • borsoft dedi ki:

   Selam Işık;

   Seminerin başında aslında bahsetmiştim. Sanırım kaçırmışsın. Vakit olsa idi kodlamasını da yapacaktım ama malesef vakit olmadı. Visual Studio 2015 ortamında free version Xamarin kullanarak android ortamı için yazdım. İlgili makale aşağıdadır. Hatta bir de video çekmiştim. Umarım faydalı olur.
   http://www.borakasmer.com/xamarin-ile-instagram-uygulamasi-yazmak/

   İyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.